wtorek, maj 24, 2022

GTranslate

Polish English

O nas

ECOSYSTEM Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim już ponad dziesięć lat. Naszym największym kapitałem jest wiedza i doświadczenie zdobyte przez te lata, ale także długofalowe i partnerskie relacje z Klientami. Połączenie wieloletniego doświadczenia z ciągłym rozwojem spółki jest dla naszych Klientów gwarancją kompleksowej obsługi oraz ciągłego doskonalenia poziomu oferowanych usług.

Nasze atuty:
Profesjonalna i kompleksowa gospodarka odpadami
Firma Ecosystem prowadzi działalność w oparciu o obowiązujące normy i akty prawne. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę o nowo obowiązujące systemy i akty prawne.
Poprzez współpracę z wieloma zakładami unieszkodliwiania odpadów tworzymy system sprawnego i odpowiedzialnego gospodarowania odpadami problemowymi i niebezpiecznymi.

Wiele lat doświadczeń w gospodarce odpadami
Nasze kompetencje opieramy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy zdobywanej przez naszych współpracowników.
Dzięki posiadanemu doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników potrafimy zarządzać odpadami w sposób zgodny z zasadami ochrony środowiska, korzystając ze sprawdzonych sposobów gospodarowania odpadami tak aby, w najbardziej możliwy sposób ograniczyć ich negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Naszym kapitałem jest wiedza, a celem odpowiedzialna gospodarka odpadami
Potrzeby naszych klientów są naszym nadrzędnym celem, zawsze wywiązujemy się z przyjętych zobowiązań, budując długofalowe relacje z klientami oparte na zaufaniu.
Dbamy o środowisko
Stale rosnąca konsumpcja, powoduje stały wzrost ilości wytwarzanych odpadów, dzięki rosnącej świadomości społecznej jesteśmy w stanie część tych odpadów wykorzystać jako surowce wtórne.

Jesteśmy odbiorcą który legitymuje się wszystkimi wymaganymi prawem pozwoleniami - zgodnie z ustawą o odpadach - co daje Panstwu gwarancję przekazania odpadow firmie przejmującej, zgodnie z prawem o odpowiedzialności ich zagospodarowania.

Oferujemy:

  • Kompleksową obsługę w zakresie gospodarki odpadami wraz z profesjonalnym doradztwem.
  • Odbiór, transport i zagospodarowanie zgodnie z prawem odpadów przemysłowych zarówno niebezpiecznych jak i innych niż niebezpieczne. Posiadamy odpowiednio przeszkolonych kierowców i sprzęt umożliwiający wykonywanie usług transportowych zgodnie z międzynarodowymi przepisami ADR.
  • W ramach posiadanych decyzji odbieramy lub przyjmujemy odpady poprodukcyjne, poszukując optymalnych rozwiązań dopasowanych do oczekiwań poszczególnych klientów.
  • Obsługę firm budowlanych i remontowych w zakresie wywozu odpadów budowlanych.
  • Odbiór, transport i przekazanie organizacjom odzysku elektrośmieci
  • Doradztwo w zakresie prowadzenia dokumentacji i przygotowywania sprawozdawczości wynikającej z obowiązków administracyjnych.